Poznávací zájezdy Jordánsko

NAŠE DOBRODRUŽNÉ POZNÁVACÍ ZÁJEZDY DO JORDÁNSKA

Programy našich poznávacích dovolených sestavujeme tak, jak sami nejraději cestujeme. Preferujeme autentické zážitky před masovými atrakcemi. Rádi se setkáváme s místními lidmi, ochutnáváme speciality exotických kuchyní (nejlépe na ulici) a odbočujeme mimo hlavní turistické trasy

 • 11

  Komplexní poznávací zájezd do Jordánska na němž poznáte jak ta největší lákladla země, jako je Petra a Mrtvé moře, tak i méně známá místa.

  Skupiny 6 - 12 osob

  Letecky z Prahy

  Náročnost

  Komfort

  Města

  Památky

  Příroda

  Místní život

  39 900 

  Záloha: 20%

  21.4. - 1.5.2023 (1místo)

  15.9. - 25.9.2023

  19.10. - 29.10.2023

  9.11. - 19.11.2023

  11

  Detail zájezdu
 • 8

  Vyvážený poznávací okruh Jordánskem na kterém nepřijdete o všechny hlavní zajímavosti země: Petra, Mrtvé moře, Wádí Rum a mnoho dalších

  6 - 12 osob

  Praha / Vídeň

  Náročnost

  Komfort

  Města

  Památky

  Příroda

  Místní život

  36 900 

  Záloha: 20%

  21.5. - 29.5.2023

  25.9. - 2.10.2023

  2.10. - 9.10.2023

  2.11. - 9.11.2023

  8

  Detail zájezdu
 • 12

  To nejlepší z Jordánska + 5 denní nádherný trek divokou krajinou z Dany až do Petry. Kombinujeme 5 denní expedici divokou přírodou, poznávání památek i odpočinek.

  Skupiny 6 - 12 osob

  Letecky z Prahy / Vídně

  Náročnost

  Komfort

  Města

  Památky

  Příroda

  Místní život

  39 900 

  Záloha: 20%

  5.11. - 16.11.2023

  12

  Detail zájezdu

Zažijte Jordánsko takové, jaké skutečně je. Naše poznávací zájezdy do Jordánska jsou sestavené tak, abyste prožili autentické zážitky na vlastní kůži. Dovolená v Jordánsku není jen o koupání v Mrtvém moři. Zájezd do Jordánska s CK Hamidi bude něčím, na co nikdy nezapomenete. Prožijete s námi aktivní dovolenou, která je koncipovaná tak, aby ji zvládnul skutečně každý, kdo chce vyzkoušet jinou formu cestování, než klasické hotelové pobyty.

Zájezdy do Jordánska připravujeme tak, aby si každý mohl vybrat podle svých preferencí. Naše poznávací okruhy jsou velmi příjemné a nenáročné. Pokud jste v Jordánsku ještě nebyli, vyberte si ze dvou našich okruhů. Pro kratší dovolenou, doporučujeme, abyste se podívali na To nejlepší z Jordánska. Pokud můžete dovolené věnovat více času, určitě doporučujeme náš Velký okruh Jordánskem. Pro náročnější cestovatele a milovníky pěší turistiky, je ideální volbou Expedice do Petry, která vás zavede na ta nejodlehlejší a nejkrásnější místa Jordánska. Jedná se náročnější poznávací zájezd, určený pro zdatnější cestovatele.

Zájezdy do Jordánska jsou velmi specifické. Musíte myslet na spoustu věcí, které nezkušené cestovatele mnohdy ani nenapadnou. O svoji bezpečnost se vůbec nemusíte obávat. Jordánsko je velmi bezpečnou zemí, která je připravená na turisty ze zahraničí. Je potřeba mít stále na paměti, že se budete pohybovat v muslimské zemi. Je proto dobré dodržovat jejich pravidla a způsob života. Pro více informací, co všechno je spojené s cestováním po Jordánsku, se podívejte na náš stručný popis všech důležitých informací, které pro vaši cestu budete potřebovat.

S námi poznáte zákoutí městských uliček v Ammánu a Madabě, přespíte v poušti Wádí Rum. Navštívíte také skalní město Petra. Naše poznávací zájezdy nabízí mnoho dalších úžasných míst. Vaše dovolená v Jordánsku začíná právě tady!

DOVOLENÁ NA MÍRU

Nevybrali jste si žádný z nabízených zájezdů? Nevadí! Rádi vám nabídneme dovolenou na míru přímo pro vás.

Více info