Poznávací zájezd Albánie

NAŠE DOBRODRUŽNÉ POZNÁVACÍ ZÁJEZDY DO ALBÁNIE

Vydejte se na jedinečný a dobrodružný poznávací zájezd do Albánie, který v sobě kombinuje prozkoumávání krásných historických památek s turistikou a objevování tamní panenské přírody. Čas bude i na odpočinek u moře a ochutnávání místních specialit. To vše v doprovodu zkušeného českého průvodce. Zájezdy jsou koncipované v malých skupinách. To nám zajišťuje velkou flexibilitu, kterou naši zákazníci oceňují nejvíce. Zájezdy organizujeme letecky z Prahy.

Pokud je Albánie zemí, kterou jste chtěli poznat a prozkoumat, není na co čekat. Podívejte se na aktuální nabídku našich poznávacích okruhů.

 • 13

  Velký poznávací zájezd do Albánie je jako stvořený pro aktivní cestovatele, kteří chtějí poznat zemi do detailu. Vezmeme vás na pěší túry i poznávání bohaté historie a kultury tohoto národa v srdci Balkánu. Nezapomeneme ani na odpočinek u moře.

  Skupiny

  Skupiny 8 - 14 osob

  Letecky

  Praha

  Náročnost

  Náročnost

  Komfort

  Komfort

  Města

  Města

  Památky

  Památky

  Příroda a venkov

  Příroda

  Místní život

  Místní život

  44 900 

  Záloha: 20%

  4.5. - 16.5.2024

  4.7. - 16.7.2024

  13

  Detail zájezdu

Není náhodou, že zájezdy do Albánie jsou čím dál více žádané, a to nejen mezi klasickými turisty, kteří hledají příjemnou a klidnou dovolenou u moře. Tuto nádhernou zemi začínají objevovat také aktivní cestovatelé. Jak jinak můžete poznat na vlastní kůži skutečné krásy Albánie, než formou klasické turistiky. Naše poznávací zájezdy vám nabídnou to nejlepší, co si dokážete v rámci aktivní dovolené představit. Navštívíme společně nejen ty nejznámější a turisty velmi oblíbené památky. CK Hamidi si zakládá právě na autenticitě. A tu poznáte pouze na místech, která nejsou turisticky tolik vyhledávaná, ale o to více vám představí Albánii, její historii a tradice, přesně takové, jaké ve skutečnosti jsou.

Přesně tomu je také přizpůsobený celý itinerář naší cesty, Velký okruh Albánií. Celou cestu s vámi bude zkušený, česky mluvící průvodce, takže nemusí mít obavy ani lidé se slabší jazykovou vybaveností. A mimochodem, pokud umíte aspoň trochu italsky, možná budete překvapení, ale právě v Albánii se s italštinou skvěle domluvíte. Ostatně podívejte se sami, co všechno o Albánii nejspíše nevíte.

Během naší společné cesty po Albánii navštívíme místa a města, jako Berat a Shkohde, která pamatují dobu osmanské říše. Určitě nenecháme bez povšimnutí středověký hrad Kruja. Abychom ale vyhověli i těm, kteří si rádi odpočinou u moře, nemůžeme vynechat relax u krásného tyrkysového moře, typického právě pro Albánské pobřeží.

DOVOLENÁ NA MÍRU

Nevybrali jste si žádný z nabízených zájezdů? Nevadí! Rádi vám nabídneme dovolenou na míru přímo pro vás.

Více info