Od Publikováno: 26. 6. 20233,1 min čteníCategories: NezařazenéViews: 1036

Surfování v Maroku – nejlepší vlny Atlantiku

Maroko je země tajemných bazárů, rozmanitých kultur a úchvatných přírodních scenérií. Ale víte, že je také skvělým cílem pro surfaře z celého světa? Pokud jste dobrodružný duch a toužíte po nových vlnách, pak byste neměli přehlédnout jedinečnou surferskou oblast Imsouane v Maroku.

Přijďte a objevte toto kouzelné místo, kde se setkáte s výjimečnými vlnami, klidným prostředím a nezapomenutelnými zážitky. Třeba právě na našem akčním zájezdu Surfování v Maroku

Surf camp v Maroku

Nejlepší surf spoty

Marocké vlny na surfování

Imsouane je malá rybářská vesnice, která se nachází na atlantickém pobřeží Maroka, pouhých 90 kilometrů na sever od Agadiru. Co toto místo dělá tak výjimečným pro surfaře? Je to jednoduché – vlny. Imsouane je domovem několika surf spotů, které nabízejí ideální podmínky pro začátečníky i pokročilé surfaře.

The Bay

Vlny v Maroku na surfování

Jeden z nejznámějších surf spotů v Imsouane je The Bay. Jakmile vstoupíte na pláž, okouzlí vás nádherný pohled na dlouhou písečnou pláž s vlnami, které se lámou na útesu. Tento spot je ideální pro začátečníky, kteří se chtějí seznámit se surfováním. Díky svým pomalejším a nepravidelnějším vlnám nabízí dostatek času a prostoru pro naučení se základních technik surfování.

The Cathedral

Surfování v Maroku

Pokud jste pokročilý surfař nebo toužíte po výzvě, pak byste neměli vynechat spot The Cathedral. Tento spot je známý svými velkými a silnými vlnami, které se láme na útesu a vytvářejí dokonalé trubky. Přestože je pro tyto vlny potřeba mít určitou zkušenost, je to skutečný surfařský ráj pro ty, kteří hledají adrenalinový zážitek.

La Source

Dalším oblíbeným surf spotem je spot La Source. Tento spot je známý svou dlouhou a nekonečnou levou vlnou. Je to ideální místo pro surfaře, kteří se chtějí ponořit do dlouhých jízd a prozkoumat hranice svých schopností. Pláž má příjemnou a přátelskou atmosféru, která vám pomůže relaxovat a užít si surfování na maximum.

Další aktivity v okolí Imsouane

Kromě surfování nabízí Imsouane také bohatou kulturu a úchvatnou přírodu. Můžete se procházet úzkými uličkami vesnice, ochutnávat místní kulinářské speciality a poznávat místní obyvatele. Nedaleko se také nachází Paradise Valley, krásná oáza obklopená horami, kde si můžete vychutnat osvěžující koupání v přírodních bazénech.

Pokud jste připraveni vyrazit na surfařské dobrodružství, Imsouane v Maroku je pro vás to pravé místo. S jeho jedinečnými surf spoty, úžasnou atmosférou a bohatými kulturálními zážitky, se stane nezapomenutelným zážitkem na celý život. Nechte se unést vlnami a objevujte nové světy surfování v Imsouane v Maroku!

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho!

Surfování v Maroku
Vydejte se surfovat do Maroka na náš týdenní surf camp v Imsouane. Lekce od zkušených instruktorů i výlety do okolí. Surf camp je vhodný pro úplné  začátečníky i pokročilé. Užijte si týden plný zábavy, sportu, adrenalinu a poznávání autentického života v Maroku.

26 900 

Detail zájezdu