Dobrý den pane Omare,

dovolená na Sokotře předčila všechna naše očekávání a představy – a to jsme očekávali hodně.

Jedinečná příroda, moře, zvláštní a unikátní prostředí, barvy a vůně – již to samo o sobě bylo neuvěřitelné. Co nás ale asi nejvíce překvapilo byli obyvatelé Sokotry, protože na jejich otevřenost, bezprostřednost a přátelství jsme nebyli připraveni. Cítili jsme se vítaní a středem nezištného zájmu. Čestnost těch lidí a bezpečnost prostředí učinili dovolenou výjimečně pohodovou. Nezažili jsme ještě, že můžeme kdekoliv cokoliv odložit a že to tam pak i najdeme.

Také je na místě zmínit tým, který se o nás staral. Sehraný s bezvadně připraveným programem a s upřímným zájmem ukázat nám to nejlepší z ostrova, ale hlavně opět – starali se o nás jako o přátele, ne jako o zákazníky. Pustili nás do svých životů – a že jsme se ptali hodně a na vše možné.

Petra je bezesporu nejlepší průvodce, se kterým jsme se kdy setkali. Zkušenosti doplňuje klidem a správným rozhodováním a navíc je moc fajn. Umí vycítit atmosféru skupiny a empaticky, ale přitom téměř neviditelně organizovat a směrovat. Bylo nám s ní dobře.

A velké díky patří i Vaší Paní, která nám vlastně pomáhala odletět kvůli náhlým problémům v Turecku.

Celkově, vaše cestovka byla velmi pružná.

Jenom chválíme, ale naše nadšení je upřímné. Program byl maximálně intenzivní, náročný, ale ne zničující.

Prožili jsme neuvěřitelnou dovolenou.

CK HAMIDI má naši plnou důvěru a rádi s Vámi příště zase vyrazíme. Aktuálně pokoukáváme po Jordánsku.

Přejeme hodně úspěchů a upřímně děkujeme.